iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

TAGATUBA – Endised rahandusministrid aitavad kokkuhoiukohti leida. „Meie vägi ei saa olla operetivägi, sõjamoona peab olema“

TAGATUBA – Endised rahandusministrid aitavad kokkuhoiukohti leida. „Meie vägi ei saa olla operetivägi, sõjamoona peab olema“

Rubriik: Delfi

Kus viga näed laita, seal tule ja aita. Endised rahandusministrid tulevad valitsusele appi ja pakuvad kohti, kust kokku tõmmata ja riigimehelikku valitsemist viljeleda. Teiste hulgas jagavad rahandusminister Mart Võrklaevale avalikult soovitusi ka tema enda erakonnakaaslased.

Tagatuba pöördus möödunud nädalal eelarvest rääkinud artikli tuules 11 endise rahandusministri poole ja küsis neilt, mida tuleks teha, et riigi rahandus mülkast välja saada. Kaheksa eksrahandusministrit olid valmis oma hinnangu andma.

Sven Sester (Isamaa) leiab, et Eestis on tekkinud uus riigirisk: ebakindlust tekitav valitsuse poliitika. Ta viitab Eestis juba üheksa kvartalit kestnud majanduslangusele, millest osa on küll seletatav välisturgudega. „Kuid kui me vaatame meie regiooni tervikuna, siis on selge, et suure löögi majandusele on andnud valitsuse kehtestatud maksutõusude kaskaad ning pidev jutt uute maksude kehtestamiseks. Kui Eesti majandus langes esimeses kvartalis 2,4%, siis Lätis oli 0,9% majanduskasv. Inflatsioon on Eestis 3,1%, Lätis 0,2% ja Soomes 0,5%,“ toob Sester esile mustad näitajad.

Loe lähemalt:
https://www.delfi.ee/artikkel/120298236/tagatuba-endised-rahandusministrid-aitavad-kokkuhoiukohti-leida-meie-vagi-ei-saa-olla-operetivagi-sojamoona-peab-olema

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus