iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Tagasi Kooli nädal ootab külalisõpetajaid!

Tagasi Kooli nädal ootab külalisõpetajaid!

Rubriik: EML

Vabariigi President ja sihtasutus Noored Kooli kutsuvad Teid taas osalema "Tagasi kooli" algatuses, mille eesmärk on tugevdada koolide ja ülejäänud ühiskonna koostööd.

Varasemate "Tagasi kooli" nädalate positiivne tagasiside nii õpetajatelt kui õpilastelt näitas, et külalisõpetajate kogemused on väga oodatud ning Teie panusest on saanud alguse paljud põnevad ideed. Suur aitäh Teile selle eest!Uus "Tagasi kooli" nädal toimub 18.-22. oktoobril, osana Hea õpetaja kuust. Külalisõpetajaid ootavad seekord tundi andma ligi 300 kooli igas Eestimaa nurgas.Koolide ja külalisõpetajate vahelise suhtluse hõlbustamiseks on avatud "Tagasi kooli" veebikeskkond www.tagasikooli.ee, mille abil on Teil võimalik tunni andmiseks registreeruda ning koolide kontaktisikutele endast märku anda.Loodan väga, et leiate võimaluse anda üks koolitund.Samuti palun Teie abi sõna levitamisel: kutse, mida saate edastada inimestele, kellele soovitate samuti sarnast kogemust saab alla laadida siit: http://bit.ly/tagasikooli2010.

Võtame ühiseks eesmärgiks, et "Tagasi kooli" külalisõpetajad jõuaksid kõigi Eesti õpilasteni!Teid ootab www.tagasikooli.ee.

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus