iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Suurima tulu deklareeris Tiina Mõis

Suurima tulu deklareeris Tiina Mõis

Rubriik: Äripäev

01.06.2006 Äripäevas kajastab Kristina Traks, et suurima eelmisel aastal teenitud tulu, 160 miljonit krooni, deklareeris maksu- ja tolliametile Hansapanga suuremate aktsionäride sekka kuulunud Tiina Mõis.

Tulu pärineb Hansapanga aktsiate müügist Swedbankile eelmise aasta kevadel. Tulumaksu maksis Mõis sellelt ligi 40 miljonit krooni. "No ma pole küll maksuametilt miskit käepigistust saanud, kuid ilmselt polnud seda raske tuvastada, et just mina selle 160 miljonit krooni deklareerisin," ütles Tiina Mõis eile. "Maksuamet ei soovitanud aktsiaid paigutada firmasse ja nii ma müüsingi need eraisikuna, maksin ära maksud ja siis paigutasin raha oma investeerimisfirmasse." Pikemalt antud loost saab lugeda siit: http://www.aripaev.ee/3238/uud_uudidx_323808.html?leht_id=3238.Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus