iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Suhkur võib Kalev RECi aktsiad aastaiks külmutada

Suhkur võib Kalev RECi aktsiad aastaiks külmutada

Rubriik: Äripäev

Mariliis Pinn ja Kaisa Tahlfeld kirjutavad Äripäevas, et Tallinna halduskohus andis oma möödunud neljapäevase määrusega Maksu- ja Tolliametile õiguse blokeerida 40% ASile Kalev kuuluvatest ASi Kalev Real Estate Company aktsiatest.

Maksu- ja Tolliameti meediasuhete peaspetsialist Priit Rum ütles aripaev.ee-le, et 40 protsenti Kalev RECi aktsiatest blokeeritakse lähiajal. "See tähendab - nädalate jooksul," täpsustas Rum, lisades, et blokeerimise eesmärk on see, et pärast laovaruvaidluse lõppu oleks riiklike kohustuste täitmine tagatud. "Seetõttu blokeeritakse Kalevile kuuluvad Kalev RECi aktsiad," selgitas Rum. Kalev RECi aktsiate blokeerimine oli kahe osapoole omavaheline kokkulepe.

Rumi sõnul saab laovaruvaidlus jätkuda pärast seda, kui on saadud ka eelotsus Euroopa Kohtult. Kui kauaks võivad Kalev RECi aktsiad blokeerituks jääda, pole praegu teada, aga arvestades, et otsust oodatakse ka Brüsselist, võib see olla aastate küsimus. Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/3900/uud_uudidx_390012.html

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus