iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Suhkruga käis reegliteta mäng

Suhkruga käis reegliteta mäng

Rubriik: Maaleht

Sirje Niitra kirjutab Maalehes üleliigse laovaru tasu seaduse muutmise kavast ning suhkrutrahvist.

Veel sel aastal peab Eesti riik kandma suhkru üleliigse varu eest Euroopa Liidu eelarvesse 134 mln krooni ja nii veel kolme aasta jooksul, kusjuures muude kaupade liigvarumise eest pole tasu veel määratud. Riigikohtu pretsedenti loonud otsuse alusel, millega vabastati väikefirma Hadleri Toidulisandite AS veidi üle kahe tuhande krooni ulatuva tasu maksmisest, parandas põllumajandusministeerium üleliigse laovaru tasu seadust nii, et see saab ettevõtjaile vaid kergendust tuua. Riigikohtu hinnangul kasutati ettevõtjaile trahviraha määramisel liiga mehaaniliselt koefitsienti 1,2 (viimase nelja kuu keskmine laovaru pluss 20%) ja üleliigse laovaru suuruse määramisel ei arvestatud selle tekkimise asjaolusid. Loe täpsemalt: http://www.maaleht.ee/?page=&grupp=artikkel&artikkel=7283 Vt Riigikohtu lahendit: http://www.nc.ee/?id=11&tekst=RK/3-3-1-33-06Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus