iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Sotsid: tulumaksu alandamise peatamine aitaks riigi tulusid suurendada

Sotsid: tulumaksu alandamise peatamine aitaks riigi tulusid suurendada

Rubriik: Postimees

Postimees Online kirjutab, et Sotsiaaldemokraatlik erakonna arvates on tulumaksureformi edasilükkamine üks võimalus riigi tulude suurendamiseks.

Kui jätkuvalt soovitakse koostada tasakaalus eelarvet, siis ei tohi tähelepanuta jätta võimalust suurendada riigi tulude poolt, näiteks tulumaksu alandamise peatamise kaudu, teatas sotsiaaldemokraatide fraktsiooni esimees Eiki Nestor pärast tänast valitsusliidu üldkogu. «Tulumaksureformi edasilükkamine on üks võimalustest, mida kabinet arutama peab ja see on valus kõigile koalitsiooni osapooltele, aga see aitaks vältida muid täpselt sama valusaid otsuseid,» lisas ta. Sotside teatel on tasakaalus riigieelarve koostamiseks kaks teed: kulude kärpimine või riigi tulude suurendamine. «Siiani on rohkem räägitud kulude kärpimisest ja koalitsioonileppe täitmise edasilükkamisest ning ilmselt ei ole nendest lahendustest pääsu,» ütles Nestor.

Tema hinnangul on riigi tulude suurendamiseks ka muid võimalusi. Näiteks ei saavutatud möödunud aastal üksmeelt ettevõttele kuuluvate autodega isiklike sõitude maksustamise osas, selle mõtte läbiminek suurendaks aga riigieelarve võimalusi 400 miljoni krooni võrra aastas. «Eelarvestrateegia koostamisel on mõistlik arutada kõiki võimalusi ja mitte vehkida vaid punase pliiatsiga,» rõhutas ta. Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/160408/esileht/siseuudised/324350.phpTooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus