iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Sotsid: linnavalitsus teenib Falcki huve

Sotsid: linnavalitsus teenib Falcki huve

Rubriik: Delfi

Delfi kirjutab, et sotsiaaldemokraadid süüdistavad Tallinna linnavalitsust tasulise parkimise ala laiendamise kava eest Falcki huvide teenimises.

Tallinna volikogu Sotsiaaldemokraatliku erakonna fraktsioon soovib teada, kas linnavalitsus on enne tasulise parkimisala olulist laiendamist panustanud piisavalt ühistranspordi arendamisse ja uute linnaäärsete parklate rajamisse, teatas Tallinna linnavolikogu Sotsiaaldemokraatliku erakonna fraktsioon. Tallinna sotsiaaldemokraatide esimehe Jaak Juske sõnul on keskerakondlik linnavalitsus teatanud, et soovib laiendada tasulise parkimise ala oluliselt juba tuleva aasta veebruarist. “Paraku tundub, et selle kiirustades tehtava sammu eesmärgiks on pigem parkimiskontrolliga tegeleva Falcki kasumi suurendamine, mitte aga kesklinna liikluskoormuse vähendamine. Parkimisala laiendamine eeldab tõsist panustamist ühistranspordi arendamisse ja uute parklate rajamisse.

Seda aga linnavalitsus siiani vajalikul määral teinud pole,” märkis Juske. Sotsiaaldemokraadid tuletavad meelde, et tänase linnavalitsuse üks esimesi otsuseid oli ühistranspordi piletihinna hüppeline tõstmine. Ka pole linnavalitsus toetanud tasuta sõidu õiguse andmist kooliõpilastele. Loe täpsemalt: http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/article.php?id=14145594Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus