iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Sotsid: Keskerakond pettis pensionäre

Sotsid: Keskerakond pettis pensionäre

Rubriik: Delfi

Tallinna pensionäridel tuleb käia välja tuhandeid kroone maamaksu tasumiseks, sest keskerakondlik linnavõim pole täitnud eakatele tallinlastele antud lubadust maksutõus hüvitada, teatavad pealinna sotsiaaldemokraadid.

Tallinna volikogu sotsiaaldemokraatide aseesimehe Arvo Uukkivi sõnul lubas linnavalitsus eelmise aasta lõpus maamaksu määra tõstes, et pensionäridele jaoks jääb maamaks senisele tasemele. „Täna teatab linnavalitsus, et vastav kord võetakse heal juhul vastu alles sügisel. Pensionäridel tuleb aga maksta tuhandeid kroone maamaksuks juba aprillis,” märkis Uukkivi. „Nõmme pensionäril, kes maksis siiani oma kodukinnistu eest maamaksu 1360 krooni, tuleb sel aastal välja käia ligi 4000 krooni.

Seejuures on maha arvatud juba hetkel kehtiv 700-kroonine maamaksuvabastus,” tõi Arvo Uukkivi värske näite. „Nii palju siis Keskerakonna lubadusest toetada pensionäre,” lisas ta. Loe täpsemalt: http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/article.php?id=18461966

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus