iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Soome TV: professori üks arvatav mõrvar võib olla Eestist.

Soome TV: professori üks arvatav mõrvar võib olla Eestist.

Rubriik: Postimees

Soome ühe tuntuima maksuasjatundja laip leiti ööl vastu pühapäeva tema korterist Helsingis. Soome TV teatel võib Soome ühe tuntuima maksuasjatundja, Helsingi ülikooli professori Kari S. Tikka üks oletatavaid mõrvareid pärineda Eestist, teine kahtlusalune on teleuudiste andmeil Venemaa päritolu.

Viimased teated Soome maksualast seadusandlust mõjutanud mehest on ööst vastu neljapäeva, kuid ta lahkus koos kahe nooremapoolse mehega seksuaalvähemuste seas populaarsest restoranist DTM (Don't Tell Mama) tema kodu lähedal.Politsei hinnangul tapeti professor samal ööl, kahtlusalused võeti kinni pühapäeval Ida-Helsingis. Politsei pole veel avalikustanud mõrva võimalikku motiivi ega ka -viisi.Pikemalt antud loost saab lugeda: http://www.postimees.ee/290506/esileht/krimi/203570.php.Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus