iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Soome toll võtab võlglastelt autosid ära

Soome toll võtab võlglastelt autosid ära

Rubriik: Postimees

Vahur Koorits kirjutab Postimehes, et Helsingis võttis toll reedel kaheksa Eesti numbrimärgiga autot omanikelt ära ja müüb need oksjonil, kui omanikud ei tasu sadade tuhandete kroonideni küündida võivat automaksu.

Soome toll ja politsei tegid reedel Helsingi piirkonnas suuremat sorti reidi, kus kontrollisid 400 välismaa numbrimärkidega autot. Lisaks kaheksale Eesti numb­riga autole võttis toll ära ka ühe Vene ja ühe Hispaania numbrimärgiga auto. Autod jäävad tolli seniks, kuni automaks ära makstakse. Maksmatajätmise korral müüb toll autod maksu kättesaamiseks oksjonil maha.

Soome tolliameti kommunikatsioonijuhi Sallamaari Repo sõnul said veel 19 inimest kutse ilmuda tolli kontorisse, et saada kätte teave automaksu suuruse kohta või selgitada tollile, miks automaksu talle kehtestada ei saa. Automaksu maksmisest pääsemise ainus põhjus on Soomes õppimine. Repo sõnul olid pooled kutsutuist eile kella neljaks juba tollis käinud. Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/?id=42379Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus