iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Soome asub julgelt makse kärpima

Soome asub julgelt makse kärpima

Rubriik: Postimees

Hendrik Vosman ja Ott Tammik kirjutavad Postimehes, et olukorras, kus inflatsioon riigis on kapanud kõrgemale kui kunagi varem pärast 1990. aastate alguse majanduskrahhi, asub Soome valitsus elanike ostujõu parandamiseks makse kärpima.

Eile Tallinna külastanud Liisa Havana pidi tõdema, et hinnad tõusevad Soomes praegu kiiremini kui pensionid. "Elu läheb raskemaks, aga küll me hakkama saame," nentis ta. "Proovime vähem autoga sõita ja mitmelt poolt mujaltki annab kokku hoida."Krokodillipisaraid ei valanud ka tema kaasmaalane, majandustudeng Atte Hujanen.

«Mul on väga suur usk Soome majandusse ja ma ei usu, et praegune langus minu või teiste keskklassi inimeste igapäevast elu väga mõjutab,» nentis ta.Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/?id=23462Loe samal teemal ka Postimehe tänast juhtkirja: Stabiilne Soome.

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus