iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Soojahinna järsu tõusu vastu rohtu pole

Soojahinna järsu tõusu vastu rohtu pole

Rubriik: Postimees

Ingvar Bärenklau kirjutab Postimehes, et Majandusministeerium ei plaani järgmiseks aastaks mingeid uusi toetusi, mis leevendaksid soojahinna hüppelisest tõusust tulenevat lööki väiksema sissetulekuga elanikele.

Majandusministri nõunik Heido Vitsur nentis, et järgmisel talvel tuleb Eesti elanikel käia kodusoojuse eest välja oluliselt kopsakam summa kui praegu, sest 1. juulist 2007 tõuseb soojusenergia ning eraisikutele müüdava kütteturba, briketi, kivisöe ja küttepuude käibemaks seniselt viielt protsendilt 18-le. Sellele lisandub tõenäoliselt kütte enda, eelkõige maagaasi kallinemisest tulenev hinnatõus.«Soojusenergia käibemaksu tõus oli ammu ette teada, seda pole enam võimalik edasi lükata, sest Eesti on Euroopa Liidu ees endale sellise kohustuse võtnud. See on liitumisleppe tulemus,» selgitas ta.

Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/111206/esileht/majandus/233524.phpVt ka juhtkirja: http://www.postimees.ee/111206/esileht/arvamus/233532.php

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus