iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Seitse alkoholitootjat seisab aktsiisivõlglaste nimekirjas

Seitse alkoholitootjat seisab aktsiisivõlglaste nimekirjas

Rubriik: Äripäev

Anne Oja kirjutab Äripäevas, et juulis laekus riigieelarvesse enneolematult palju alkoholiaktsiisi, sest kaupmehed ostsid aktsiisilaod tühjaks. Samas võlgneb alkoholiaktsiisi praegu seitse Eesti alkoholitootmisega seotud firmat.

Liviko juhi Janek Kalvi sõnul on hüppeline aktsiisitõus kaupmeestes vastupandamatu spekuleerimissoovi tekitanud. Seega püüdsid kaupmehed juunis ohtralt alkohoolseid jooke krediiti võtta, ent tootja pidi 15. kuupäevaks aktsiisi deklareerima ning ära maksma.

Paljud kaupmehed pole võetud jookide eest aga siiani tasunud. "Meie debitoorse võlgnevuse osakaal on olulisel määral kasvanud," rääkis Kalvi kaupmeeste viinarallist. Livikol maksuvõlga ei ole, kuid et ettevõte rahast tühjaks ei jookseks, kontrolliti aktsiisiga spekuleerivate poodnike majandusseisu eriti hoolikalt. Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/4054/uud_uudidx_405405.htmlTooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus