iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Seadusemuudatus surub FIEdele kiivrid pähe

Seadusemuudatus surub FIEdele kiivrid pähe

Rubriik: Postimees

19.06.06 Postimehes annab Vahur Koorits ülevaate seadusemuudatustest, mis sunnib peagi ka FIEsid tööohutuse reegleid järgima. Füüsilisest isikust ettevõtjad (FIEd) peavad hakkama seadusemuudatuse tõttu ohtlikke ehitustöid tehes kiivreid kandma nagu palgatöölisedki ja järgima muid tööohutuse nõudeid. Praegu neil sellist kohustust pole.

Töötervishoiu ja tööohutuse reeglid kehtivad praegu vaid palgatöölistele ja FIEd peavad ise vaatama, kuidas hakkama saavad. Näiteks pole neil kohustust kanda ehitusel kiivrit, sellal kui palgatöölistelt seda nõutakse.

See kõik aga muutub, kui jõustub sotsiaalministeeriumi plaan muuta töötervishoiu ja tööohutuse seadust nii, et ka FIEd peavad hakkama täitma ohutusreegleid. Seadusemuudatus jõustub kõige varem 2007. aasta oktoobris.Pikemalt sellest loost: http://www.postimees.ee/190606/esileht/siseuudised/206241.php.

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus