iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Savisaar: võib-olla peaks kaotama ka aktsiisimaksud ja käibemaksu

Savisaar: võib-olla peaks kaotama ka aktsiisimaksud ja käibemaksu

Rubriik: Postimees

Tallinna linnapea Edgar Savisaar leiab, et maamaksu vastu ollakse selle pärast, et see laekub kohalikele omavalitsustele, mitte riigile, tema arvates on kodude maamaksu kaotamise nõudmise taga Reformierakond.

«Tõepoolest, võib-olla oleks otstarbekas asendada maamaks kinnisvaramaksuga, nagu seda tehakse paljudes riikides, aga millegipärast mulle aga tundub, et see suurendaks rahulolematust veelgi,» kirjutas Edgar Savisaar Postimees.ee'le. «Võib-olla peaks kaotama mitte ainult maamaksu, vaid ka aktsiisimaksud ja käibemaksu, mis minu arvates on eriti ebaõiglased maksud,» jätkas Savisaar. «Vahe on selles, et maamaks tuleb omavalitsustele, aktsiisid ja käibemaks aga riigile,» leidis ta. Savisaar usub, et just «seetõttu ei ole riik kiirustanud ka maa korralise ümberhindamisega, mida on edasi lükatud 6 aasta võrra, kuigi seadus nõuab maa perioodilist ümberhindamist kui selle väärtus on oluliselt muutunud.» Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/260308/esileht/majandus/319776.php Loe ka SL Õhtulehest: Eve Heinla.

„Miks peab veel oma kodu eest peale maksma?“: http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=272610

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus