iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Savisaar tühistas pensionäri trahvi

Savisaar tühistas pensionäri trahvi

Rubriik: Postimees

Postimees online kirjutab, et tänavu oktoobris tegi Falck 68-aastasele tallinlasele Anatoli Omeltšenkole 480 krooni trahvi selle eest, et ta 20. oktoobril jättis oma Ford Escorti 15–20 minutiks keskturu lähedusse tasulisele parkimisalale.

Kõigepealt läks Omeltšenko Falcki õigust nõudma ja tegi avalduse trahvi tühistamiseks, kuid kui sealt ühtegi vastust ei tulnud, istus kirjutusmasina taha ja trükkis majandus- ja kommunikatsiooniministrile Edgar Savisaarele kirja, kirjutas Eesti Päevaleht. Selles kurtis pensionär, et 480 krooni pole küll üüratu summa, kuid tema kui pensionäri jaoks on see katastroofiline. Ta palus Savisaart kui tarka ja lugupeetud poliitikut aidata tal tekkinud arusaamatus lahendada.

Eelmisel neljapäeval sai ta Tallinna transpordiameti märgukirjade ja selgitustaotluste ning vaiete läbivaatamise komisjoni 17. novembril tehtud otsuse, milles rahuldatakse tema taotlus parkimise viivistasuotsuse tühistamiseks. Loe artiklit: http://www.postimees.ee/041206/esileht/siseuudised/232299.php?r

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus