iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Savisaar: tasulise parkimisala laiendamine Pirital on elanike huvides

Savisaar: tasulise parkimisala laiendamine Pirital on elanike huvides

Rubriik: Postimees

Urmas Seaver kirjutab Postimees.ee-s, et Tallinna linnapea Edgar Savisaar põhjendab tasulise parkimisala laiendamist Pirital senisest pea poole suuremaks sellega, et arvestati Pirita elanike pöördumistega.

«Pirital parkimistasu kehtestamisel arvestati kodanikelt tulnud sellealaseid pöördumisi ja liiklusspetsialistide hinnanguid,» märkis linnapea oma vastuses linnavolikogu liikmele Ülle Rajasalule. «Tasulise parkimisala laiendamine on just elanike huvides, millega parkimiskoormus nende maja ees väheneb.» Pea kogu Pirita mereäärsel osal Pirita sillast kuni linna piirini kehtib 15. maist kuni 15. septembrini tasuline parkimine, kus tunniajase parkimise hind on 12 krooni.

Tasuline parkimine on Pirital kehtinud juba aastaid, kuid mullu sügisel tegi linnaosavanem Tiit Terik linnavalitsusele ettepaneku tasuline suvine parkimine Pirita ära kaotada. Linnavalitsus lubas ettepanekut kaaluda, kuid tuli talvel välja hoopis ideega laiendada parkimisala senisest ligi poole suuremaks. Terik on öelnud, et Pirita elanikud on tasulise parkimisala laiendamise vastu ning seda on neile raskem põhjendada kui maamaksu tõstmist. Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/290508/esileht/siseuudised/tallinn/333872.phpTooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus