iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Sarkozy aktsiisikärpe ettepanek kukkus läbi

Sarkozy aktsiisikärpe ettepanek kukkus läbi

Rubriik: Äripäev

Agnes Ojala kirjutab Äripäevas, et kolm Euroopa Liidu rahandusministrit lükkasid tagasi Prantsusmaa presidendi Nicolas Sarkozy ettepaneku langetada liidus kütuseaktsiise.

Sarkozy pani eelmisel nädalal ette, et ELi riigid peaksid kütuseaktsiise kärpima, et aidata inimestel kõrgustesse kasvavate hindadega toime tulla. Prantsusmaa rahandusminister Christine Lagarde saatis sellekohase kirja 30. mail Euroopa Komisjoni volinikele. Selline käik eeldab, et aktsiise peaksid langetama kõik 27 ELi liikmesriiki, nii et plaan ei lähe läbi, kui selle vastu on kas või üks rahandusminister, kirjutas wsj.com.

Eile võtsid aga Saksamaa, Hispaania ja Hollandi rahandusminister ettepaneku vastu sõna, öeldes, et EL peaks kinni pidama 2005. aastal sõlmitud kokkuleppest säilitada kõrged aktsiisimäärad vaatamata tõusvatele hindadele. Tol ajal oli nafta hind umbes 65 dollarit barrel. Nüüdseks on hind umbes kahekordistunud.

"Me ei tohiks poliitiliselt naftahindadesse sekkuda," ütles Saksamaa rahandusminister Peer Steinbrück. Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/3972/uud_uudidx_397203.html

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus