iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Saksa maksuskandaal saab hoogu juurde

Saksa maksuskandaal saab hoogu juurde

Rubriik: Äripäev

Katri Soe kirjutab Äripäevas, et reedel astus ametist tagasi Saksa Posti juht Klaus Zumwinkel, kuna teda kahtlustatakse 1 miljoni euro suuruses maksupettuses. Kuid see on vaid jäämäe tipp.

Austria ja Šveitsi vahel asuvasse tillukesse Liechtensteini vürstiriiki võis voolata Saksa maksuametist mööda erinevatel hinnangutel 300 miljonit kuni 4 miljardit eurot. Uurimise all on vähemalt 900 isikut, kes omasid arveid Liechtensteini vürstiperekonnale kuuluvas LGT pangas ja kelle puhul võib kahtlustada maksudest kõrvalehoidmist. Nüüdseks on ka selgunud, kuidas jõudsid kiivalt pangasaladust hoidva Liechtensteini panga kliendiandmed Saksa teabeameti valdusesse: DVD andmetega toimetas teabeametisse keegi avalikkusele tundmatu isik 2006.

aastal, kes sai selle info eest riigilt 4,2 miljonit eurot vaevatasu. Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/3865/uud_uudidx_386511.html

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus