iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Saabuv aasta toob ühte ja teist rahakotti juurde

Saabuv aasta toob ühte ja teist rahakotti juurde

Rubriik: Postimees

Kai Kalamees kirjutab Postimehes, et leevendust uue aasta võimsale hinnatõusulainele pakuvad jätkuvad maksualandused ning ka riigieelarvest kinnimakstavad palgatõusud, mis on märkimisväärsed eeskätt sisejulgeoleku vallas. Ilma palkade kergitamiseta ei saada ilmselt hakkama ka erasektoris.

Tulumaksu langemisest 21 protsendini võidavad enim kõrgepalgalised. Maksuvaba tulu kerkimine 250 krooni võrra aitab aga ühevõrra nii vaeseid kui ka rikkaid. Tulekul on ka tõhus pensionikasv, mida eakad peavad küll veel kolm kuud ootama.

1. jaanuaril astuvad jõusse ka mitmed sotsiaalvaldkonna seaduseparandused, mis toovad erinevatele sihtgruppidele lisakroone. Suurimat heldust ilmutab riik väikelapsega perede suhtes, makstes vanemahüvitist neli kuud senisest kauem ja kinkides töötavatele isadele priskelt hüvitatava isapuhkuse. Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/311207/esileht/majandus/303747.phpTooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus