iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Rootsist tehakse maksuparadiis rikastele ja kinnisvaraomanikele

Rootsist tehakse maksuparadiis rikastele ja kinnisvaraomanikele

Rubriik: Äripäev

Agnes Ojala kirjutab Äripäev online`is, et rahvusvaheliselt on Rootsi omandi- ja varamaksud juba praegu madalad, kuid uus "töölisvalitsus" tegeleb endiselt esmajärjekorras omandimaksuga.

"Valitsus leidis valimiste ajal, et inimesed töötavad liiga vähe. Sellest järeldusi tehes võiks siis ju töötajatega seotud makse vähendada," vahendas akadeemikute liidu Saco juht Anna Ekströmi sõnu Rootsi päevaleht Dagens Nyheter. Rootsi on rahvusvahelises maksuvõrdluses kõrgema maksukoormusega riikide seas. Peamise osa sellest moodustavad just tööjõuga seotud maksud, mitte kinnisvaramaks või omandimaks või ettevõtte tulumaks, need maksud olid juba enne valitsuse tööleasumist rahvusvahelises võrdluses madalal tasemel.

Kuid uus valitsus on hakanud maksusegadust korrastama just sellest otsast, mille puhul on võitjateks varakad inimesed ja kinnisvaraomanikud. Loe täpsemalt: http://www.ap3.ee/Default2.aspx?ArticleID=2341ff7a-733b-40c4-b0f1-9a79fbea3efa

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus