iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Rootsi maksuamet filmis reklaamid Eestis

Rootsi maksuamet filmis reklaamid Eestis

Rubriik: Äripäev

23.05.06 Äripäevas kirjutab Martin Hanson, et Rootsi maksuamet filmis oma kampaania, mis kutsub rootslasi makse korralikult tasuma, Eestis, et maksude ja töötasude pealt kokku hoida.

Rootsi maksuamet hoidis raha kokku Ajaleht Ekspressen kirjutas eelmisel nädalal, et populaarse Rootsi koomiku Johan Wahlströmiga reklaamid, mis peaksid ärgitama inimesi kiiremini ja korrektsemalt makse maksma, oleks läinud Rootsis tootes 50-100% kallimaks. Eestis tehti reklaamklipp valmis 2,5 miljoni krooniga. Rootsi maksuameti pressiesindaja Björn Tennholt sõnas, et peamine põhjus, miks reklaamid Eesti valmistati, on siinsed väikesed palgad. "Samuti mõjutasid maksud, sest Rootsi on äärmiselt kõrgete maksudega riik," sõnas Tennholt.

Eesti maksuamet ei kasuta reklaamklippe Maksu- ja tolliameti pressiesindaja Liis Plakk ütles, et Maksu- ja Tolliamet ei ole maksude maksmisega seotud hoiakute muutmiseks seni reklaami kasutanud. "Ühelt poolt tuleneb see asjaolust, et hea reklaami tootmine ja meediakanalitesse paiskamine on kulukas, ja teiselt poolt vajab maksudega seotud sõnumite inimesteni viimine probleemikesksemat ja põhjalikumat käsitlust," ütles Plakk. Täpsemalt loe: http://www.aripaev.ee/3229/uud_uudidx_322906.html Paberkandjal lk 3.

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus