iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Roheliste pakutav palgatõus inimeste teenistust ei kasvata

Roheliste pakutav palgatõus inimeste teenistust ei kasvata

Rubriik: Postimees

Hindrek Riikoja kirjutab Postimehes, et Roheliste erakonna maksumuudatuste kava tõstaks näiliselt küll töötajate palkasid ja vähendaks maksumäärasid, kuid ei suurendaks inimeste tegelikke sissetulekuid.

Maksumuudatuste kavadega on enne valimisi välja tulnud mitmed erakonnad. Kuid peamiselt on keskendutud sellele, kuidas üksikisiku tulumaksu või mõnda muud lõivu vähendada ja inimestele rohkem palgaraha kätte jätta. Roheliste ettepanek eristub aga selgelt konkurentide pakkumistest – see suurendaks üheaegselt nii töötaja sissetulekuid kui temal lasuvaid makse, reaalse teenistuse jätaks aga ikka endisele tasemele. Siiani on Eestis kehtinud põhimõte, et inimene maksab palgast tulumaksu, osa töötuskindlustusmaksest ning teise samba pensionimakse.

Sellele lisaks tasub tööandja riigile töötaja brutopalgalt 33 protsendi suuruse sotsiaalmaksu ja oma osa töötuskindlustusmaksest. Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/070207/esileht/olulised_teemad/riigikogu_2007/eestimaa_rohelised/243490.php

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus