iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

«Riiki juhivad suuresti need, kes eraelus ise läbi ei löö.» Miljonärist Eesti ettevõtjad maksuameti soovist pangakontodesse piiluda

«Riiki juhivad suuresti need, kes eraelus ise läbi ei löö.» Miljonärist Eesti ettevõtjad maksuameti soovist pangakontodesse piiluda

Rubriik: Postimees

«Eesti majandus on viimased üheksa kvartalit järjest sügavas kahjumis olnud, minna nüüd oma kodanike kallale, kes püüavad kuidagi elus püsida, on alandav,» leiab ettevõtja Urmas Sõõrumaa ja mõistab hukka maksuameti soovi saada ligipääs nii eraisikute kui ettevõtjate pangakontodele. Ka Oleg Gross ja Neinar Seli jagasid Elu24-le oma arvamust.

Postimehe majandustoimetus vahendas esmaspäeval, 3. juunil, et maksu- ja tolliamet (MTA) tahab kõikide inimeste ja ettevõtete pangakontod jälgimise alla võtta. Seni on kehtinud pangasaladuse põhimõte, mille alusel saavad riigiasutused ligipääsu inimese või ettevõtte pangakonto andmetele vaid siis, kui tema suhtes käib mõni menetlus.

Loe lähemalt:
https://elu24.postimees.ee/8033075/riiki-juhivad-suuresti-need-kes-eraelus-ise-labi-ei-loo-miljonarist-eesti-ettevotjad-maksuameti-soovist-pangakontodesse-piiluda

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus