iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Riik võtab haige ja töötu raha

Riik võtab haige ja töötu raha

Rubriik: Äripäev

Lemmi Kann kirjutab Äripäevas, et peaminister Andus Ansip tahab töötukassa ja haigekassa reservid oma hõlma alla võtta, mis annaks valitsusele õiguse sealt tulevad investeeringutulud järgmise aasta riigieelarve tuludesse kirjutada. Tegelikult ongi valitsus seda etteruttavalt juba teinud.

"Minu põhimõtteline seisukoht on selline, et kõikide nende erinevate kassade reserve peaks haldama rahandusministeerium, riigikassa ja siis me ei peaks lugema Äripäevast artikleid selle kohta, kuidas mõnest kassast raha haihtub ja vaid osa suudavad tulu teenida," teatas Ansip. Augustis kirjutas töötukassa investeeringutel silma peal hoidev Äripäev, et töötukassa vara haldav Hollandi investeerimispank Fortis Investments (endise nimega ABN Amro) teenis töötukassa 2,3 miljardi krooni haldamiselt tänavu esimesel poolaastal üle 19 miljonit krooni kahjumit. Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/4086/uud_uudidx_408608.htmlTooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus