iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Riik võib lähiaastail sulgeda enamiku Eesti kasiinodest

Riik võib lähiaastail sulgeda enamiku Eesti kasiinodest

Rubriik: Postimees

Hindrek Riikoja kirjutab Postimehes, et rahandusministeeriumist kooskõlastusringile läinud uus hasartmänguseadus sulgeks lähiaastatel lõviosa praegustest mängupõrgutest, kasiinofirmad on selle tõsiasjaga suuresti ka leppinud. Uue seaduseelnõu leebem regulatsioon puudutab mänguautomaatide ja -laudade miinimumarvu kasiinodes. Nii peaks tulevikus kasiinos olema vähemalt 30 automaati või viis lauda. Lõviosale kasiinodest saaks saatuslikuks aga punkt, mille järgi peab kasiino asuma eraldi hoones, kus võib lisaks olla vaid hotell, konverentsikeskus või meelelahutuskeskus.

Rahandusministeeriumi finantspoliitika osakonna peaspetsialisti Sören Meiusi sõnul täidab praegu omaette hoone nõuet umbes kümnendik kasiinodest.

Vähemalt 30 mänguautomaati on aga ligi 40 protsendis kasiinodest.Kui eelnõu sellisel kujul riigikogus vastu võetakse, ei tähenda see siiski, et kõik tegutsevad kasiinod automaatselt sulgemisele lähevad. Praegu antakse tegutsemislubasid kasiinodele kuni viieks aastaks ning kehtiva loa lõpuni saavad kõik mängupõrgud ka tegutseda.Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/190707/esileht/majandus/272984.phpVt samal teemal ka Postimehe juhtkirja: http://www.postimees.ee/190707/esileht/arvamus/273000.phpVt samal teemal ka Maalehte "Mänguri nimi uksel kirja!" http://www.maaleht.ee/?page=&grupp=artikkel&artikkel=9250

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus