iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Riik pole katse-eksitusobjekt

Riik pole katse-eksitusobjekt

Rubriik: Äripäev

Peep Martverk, TTÜ dotsent, Sireli mesindustalu omanik, kirjutab Äripäeva arvamusküljel, et minu arvates on demokraatliku riigi põhiline funktsioneerimise eesmärk tagada oma kodanikele kindlustunne - nii oleviku kui ka tuleviku suhtes.

Kas me saame oma riiki nimetada demokraatlikuks? Paraku viimase aja teemad, millega meie riigi kodanike üle otsustajad tegelevad, äratavad küll kahtlusi Eesti riigi kodanike kindlustunde ja jätkusuutlikkuse tagamisel. Kuidas on mõjutanud meie kindlustunnet põhjalikult läbimõtlemata pensionisammaste poliitika? Esimese sambaga saavutati (muidugi ka venepoolse oskusliku olukorra ärakasutamisega) Vene riigi kodanike enamuse arvamus Eestist kui vaenulikust riigist.

Või kuidas mõjutavad meie kindlustatust majanduskasvu langusperioodil kulutused teisele sambale? Kuidas mõjutab meie elu mitmekordseks tõstetud maamaks? On soetatud endale eluase, et muretult veeta vanaduspäevi - ja siis äkki hakkab elamine üle jõu käima. Panna oma riigi kodanikud santima mingeid kompensatsioone - ei ärata just erilist kindlustunnet.

Ja kui üks kord on maamaksu mitmekordistatud, kes annaks garantii, et seda ei tehta veel ja veel. Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/3977/arv_kolumn_397702.html

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus