iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Riik ei peaks soodustama kulutamist

Riik ei peaks soodustama kulutamist

Rubriik: Postimees

Veikko Maripuu, Suprema partner Suprema Varahalduse juht kirjutab Postimehes maksupoliitika muutmise vajadusest ning toob näiteid valdkondadest, kus kehtivad ebamõistlikud maksueelised.

Eesti elu valimiseelses tsüklis on taas tõstatatud maksupoliitika teema. Eesti õiglane ja lihtne maksusüsteem on illusioon. Näiteid, mis selle müüdi kummutavad, pole raske leida, alustades investeerimist puudutavatest maksudest. Praegu käsitletakse investeerimise võimalusi erinevalt, piirates inimeste pikaajaliste säästmisvõimaluste valikuid.

Pankade makstavad intressid on eraisikule maksuvabad, samas ei ole maksuvabad investeerimisfondide ega ka muude äriühingute makstavad intressid. See süsteem soosib suurpankasid, kellele on raha kaasamine tehtud eriti soodsaks ning seda just hoiuste osas. Põhjendus olemasolevale ebavõrdsele kohtlemisele on üsnagi uskmatu – suurpankade administreerimissüsteemide võimetus. Tegelikke põhjuseid tuleb otsida siiski kasumiaruandest.

Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/150207/esileht/arvamus/244974.php

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus