iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Riigikontroll: riigiasutuste serveriruumid vajavad paremat kaitset

Riigikontroll: riigiasutuste serveriruumid vajavad paremat kaitset

Rubriik: Postimees

Ehkki riigiasutuste serveriruumides ja toetavates tehnilistes ruumides üldiselt järgitakse põhilisi turvameetmeid, tuleks mitmel pool vähendada ebasobivast mikrokliimast, tulest, veelekkest või ebapiisavast valvest tingitud riske, leiab riigikontroll oma täna avaldatud aruandes.

11 riigiasutust auditeerinud riigikontroll leidis mitme riigiasutuse serveriruumi puhul probleeme vajalike tingimuste tagamisel. Näiteks ei olnud piisavalt tagatud jahutus- ja ventilatsiooniseadmete, aga samuti tule-, suitsu- ja veelekkeandurite töö. Mõnes serveriruumis oli ruumi jahutus ebatõhus, mõnel pool puudusid täppiskliimaseadmed. Samuti hoiustati mõne auditeeritud asutuse serveriruumis ja serveriruumi abiruumis tuleohtlikke materjale, näiteks pappkaste.

Loe lähemalt:
https://www.postimees.ee/7889031/riigikontroll-riigiasutuste-serveriruumid-vajavad-paremat-kaitset

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus