iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Riigikogu rahanduskomisjon toetas väiksemat alkoholiaktsiisi tõusu

Riigikogu rahanduskomisjon toetas väiksemat alkoholiaktsiisi tõusu

Rubriik: Postimees

Aivar Õepa kirjutab Postimees Online`is, et Riigikogu rahanduskomisjon toetas parandusettepanekut, mille järgi tõuseb alkoholi aktsiis järgmise aasta keskel poole vähem.

Aktsiisitõusu eelnõu kohaselt pidi alkoholiaktsiis tuleval aastal tõusma kahel korral: aasta alguses 10 protsenti ja aasta keskel 20 protsenti. Komisjoni toetatud Rahvaliidu parandusettepaneku kohaselt tõuseb aktsiis mõlemal korral kümme protsenti. «Lähtusime siseturu kaitse vajadusest. Muidu oleks Eesti ja Läti alkoholi hinna vahe liiga suur olnud,» ütles komisjoni aseesimees Tarmo Mänd Postimees Online'le.

Männi sõnul ei ole valitsusel ka praegu ühtki tõsiseltvõetavat plaani aktsiisitõusu järel suureneva salaalkoholi pakkumise võitlemiseks. Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/110607/esileht/siseuudised/265707.php Tutvu ATKAS muutmise seaduse eelnõu ja seletuskirjaga: http://www.maksumaksjad.ee/modules/AMS/article.php?storyid=256

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus