iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Riigikogu liikmed väldivad kuluhüvitiste teemat

Riigikogu liikmed väldivad kuluhüvitiste teemat

Rubriik: Äripäev

Lemmi Kann kirjutab Äripäevas Riigikogu liikme staatuse eelnõust, mis on muidu rivaalitsevad koalitsiooniparteid ühe mütsi alla koondanud ning aruandlusest vaba kuluhüvitise eest ringkaitsesse pannud. Ebamugav teema käib kui kuum kartul käest kätte, rääkida ei taha sellest keegi.

Helistasin eile Riigikogu kantseleisse sooviga saada intervjuud Riigikogu esimehelt Ene Ergmalt. "Aga ega Ene Ergma ei ole üldse selle eelnõuga seotud, sellel teemal on kõneisik Kristiina Ojuland, kes juhtis eelnõu koostamise töörühma," öeldakse vastuseks. Järgmisena valin Reformierakonna fraktsiooni pressinõuniku Peep Lillemägi numbri ning esitan palve rääkida Kristiina Ojulandiga.

"Ma olen praegu hoopis mujal, ma ei oska midagi öelda," tulevad põiklevad vastused, mis lõpevad ebamäärase lubadusega, et võib-olla pärast lõunat õnnestub midagi korraldada. Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/3602/uud_uudidx_360210.html Loe ka Äripäeva juhtkirja: „Toompea - soe pesa parteidele“: http://www.aripaev.ee/3602/arv_juhtkiri.html Loe EML pressiteadet: „Kavandatav Riigikogu liikmete uus kuluhüvitiste kord tuleb laiendada kõikidele maksumaksjatele“ Vaata EML pöördumist Riigikogu poole.

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus