iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Riigikogu kuluhüvitiste uue korra vastu on kogutud üle 16500 allkirja

Riigikogu kuluhüvitiste uue korra vastu on kogutud üle 16500 allkirja

Rubriik: EML

Eesti Maksumaksjate Liit (EML) kogub allkirju ettepanekule tagada kõikide maksumaksjate võrdne kohtlemine ning taastada Riigikogu liikmetele kohustus esitada kuluhüvitise saamiseks dokumendid või vabastada ka teised maksumaksjad kuludokumentide esitamise kohustusest.

Pöördumise täpne aadress EML kodulehel: http://www.maksumaksjad.ee/modules/news/article.php?storyid=727 Täna hommikul kella 11-ks on pöördumise toetuseks antud üle 16664 allkirja. Ajavahemikus eile õhtul kella 19-st kuni täna hommikul kella 10-ni laekus 1918 toetusallkirja. Sellest võib järeldada, et eilsetes teleuudistes esinenud Riigikogu liikmed ei suutnud televaatajatele esitada väga veenvaid põhjendusi uue korra kaitseks. EML lõpetab allkirjade kogumise kodulehel täna kell 20.00 ning annab homme pöördumise koos toetajate nimekirjaga Riigikogule üle.

EML avaldab oma kodulehel infot allkirjade kogumise jooksva seisu kohta. Samuti on kodulehel avaldatud meediakajastuse ülevaade, mis sisaldab linke kõikidele ajakirjanduses ilmunud teemakohastele uudistele ja artiklitele, sealhulgas ka internetis kättesaadavatele raadio- ja teleuudiste audio- ja videofailidele. Lingikogu täiendatakse pidevalt. Meediakajastuse ülevaadet vt: http://www.maksumaksjad.ee/modules/news/article.php?storyid=747 Lisateave:Lasse LehisJuhatuse esimeesTelefon 6264190www.maksumaksjad.eeTooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus