iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Riigikogu komisjon jättis kuluhüvitiste korra muutmata

Riigikogu komisjon jättis kuluhüvitiste korra muutmata

Rubriik: Postimees

Hanneli Rudi kirjutab Postimees Online`is, et parlamendi põhiseaduskomisjon otsustas täna, et Riigikogu liikme staatuse seadusega kehtivat esindustasude korda ei muudeta.

«Komisjon otsustas täna, et kehtivat saadikute kuluhüvitiste korda praegu ei muudeta. See tähendab, et senine kord jääb kehtima nii praeguse kui ka järgmise riigikogu koosseisu jaoks,» ütles komisjoni esimees Väino Linde Postimees Online’ile. Väino Linde sõnul võttis ka Rahvaliit tagasi oma muudatusettepaneku maksta saadikutele 20-protsendi ulatuses esinduskulu ja hüvitada riigikogu liikmetele tšekkide alusel 10 protsendi ulatuses transpordi- ja sidekulusid. Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/110607/esileht/siseuudised/265658.php Loe ka Delfist: „Põhiseaduskomisjon jääb truuks tšekkidele“: http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/article.php?id=16151623 Loe ka: „Riigikogu kuluhüvitiste teema ajakirjanduses“ Loe ka: „Riigikogu kuluhüvitiste teema kajastus raadios ja teles“ Loe EML pressiteadet: „Kavandatav Riigikogu liikmete uus kuluhüvitiste kord tuleb laiendada kõikidele maksumaksjatele“ Vaata EML pöördumist Riigikogu pooleTooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus