iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Riigikogu ei lubanud kuluhüvereformi vastaste allkirjade üleandmisele ajakirjanikke

Riigikogu ei lubanud kuluhüvereformi vastaste allkirjade üleandmisele ajakirjanikke

Rubriik: Postimees

Kristiina Mõttus kirjutab Postimees Online`is, et täna andis Eesti Maksumaksjate Liidu (EML) tegevjuht Riigikogu aseesimehele Jüri Ratasele üle Riigikogu liikmete kuluhüvitiste uue korra vastu koostatud pöördumise ja 18 826 protestiallkirja, kuid dokumentide üleandmise juurde ei lubatud ajakirjanikke ega liidu fotograafi.

Liidu tegevjuht Õnneli Varend rääkis Postimees Online’ile, et lisaks temale viibis kohtumise juures EMLi ajakirja Maksumaksja peatoimetaja Imbi Ernits-Kaljuste, kuid nende fotograafi ja kohaletulnud ajakirjanikke kohtumisele ei lubatud. «Meie fotograaf Maiu Kurvits püüdis ikkagi Ratase kabinetis olevale kohtumisele tulla, kuid talle öeldi selgesõnaliselt, et kohtumise juurde ei lubata ei teda ega ka teisi pressi esindajaid,» selgitas Varend. Riigikogu hoonesse sissepääsul ei tehtud mingeid takistusi ei meile ega ajakirjanikele, kes olid saabunud allakirjade üleandmist kajastama, rääkis tegevjuht. «Kummaliseks muutus asi siis, kui ei lubatud ajakirjanikke ja meie fotograafi Jüri Ratase kabineti eesruumist kaugemale.

Nii jäi meie liidu jaoks ajalooline hetk pildistamata.» Et ajakirjanikke dokumentide üleandmisele ei lubatud, kinnitas Postimees Online’ile kohal viibinud ETV «Aktuaalse Kaamera» toimetaja Marju Kaasik. «Ausalt öeldes olime kõik (ajakirjanikud – toim.) nii hämmingus, et keegi kohaletulnud pressist ei taibanud isegi protestida,» kommenteeris Kaasik vahejuhtumit. «Millegi sarnasega ma varem igatahes kokku puutunud pole,» lisas ta. «Olukord oli jabur.» EMLi tegevjuht Õnneli Varend täpsustas, et siis kui dokumendid olid Riigikogu aseesimehele Jüri Ratasele juba üle antud, said ajakirjanikud lõpuks võimaluse Ratasele mõned kiired küsimused esitada.

Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/070607/esileht/olulised_teemad/riigikogu_2007/265015.php Loe ka: „Riigikogu kuluhüvitiste teema ajakirjanduses“ Loe ka: „Riigikogu kuluhüvitiste teema kajastus raadios ja teles“ Loe EML pressiteadet: „Kavandatav Riigikogu liikmete uus kuluhüvitiste kord tuleb laiendada kõikidele maksumaksjatele“ Vaata EML pöördumist Riigikogu poole

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus