iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Riigikogu ei kinnitanud Allar Jõksi uueks ametiajaks õiguskantsleriks

Riigikogu ei kinnitanud Allar Jõksi uueks ametiajaks õiguskantsleriks

Rubriik: EML

Tänasel Riigikogu istungil hääletati teise päevakorrapunkti all Allar Jõksi nimetamist õiguskantsleriks teiseks 7-aastaseks ametiajaks. Läbirääkimiste käigus võtsid sõna kõikide parlamendis olevate erakondade esindajad.

Hääletustulemusega 56 poolt ning 36 vastu jäeti presidendi poolt esitatud Allar Jõksi kandidatuur kinnitamata. Ka EML avaldas toetust Allar Jõksi kandidatuurile ning toonitas eilses pressiteates, et Jõksi läbikukutamine Riigikogus võib anda ühiskonnale kahetsusväärse signaali, justkui sooviks Riigikogu edaspidi näha ametis sellist õiguskantslerit, kes väldiks poliitikutele ebameeldivaid teemasid ja tegutseks avalikkusele märkamatult. Riigikogu istungi stenogrammiga saab tutvuda siit: http://www.riigikogu.ee/?op=steno&stcommand=stenogramm&date=1197961500#pk1328 Loe EML pressiteadet: „Maksumaksjate liit toetab Allar Jõksi jätkamist õiguskantslerina“ Loe samal teemal ka: Postimees Online: Alo Raun.

„Riigikogu tõukas moraali eestkõneleja Jõksi õiguskantsleri troonilt“: http://www.postimees.ee/181207/esileht/siseuudised/302131.php Eesti Päevaleht Online: Kerttu Rannamäe. „Allar Jõks õiguskantslerina ei jätka“: http://www.epl.ee/artikkel/412060 SL Õhtuleht Online: Nataly Koppel. „Jõksi ei valitud õiguskantsleri kohale“: http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=259149 Delfi uudisteportaalis koos videomaterjaliga: „Riigikogu ei valinud Jõksi tagasi“: http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/article.php?id=17740329

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus