iconJuurdepääsetavus
Maksud 2024 koolituse salvestus - Maksumuudatused aastatel 2024-2027 Soovin tellida

Riigikogu arutas olulise tähtsusega riikliku küsimusena maksusüsteemi muutmist

Riigikogu arutas olulise tähtsusega riikliku küsimusena maksusüsteemi muutmist

Rubriik: Valitsuse kommunikatsioonibüroo

Riigikogus toimus Reformierakonna fraktsiooni algatatud olulise tähtsusega riikliku küsimuse „Mida on vaja muuta Eesti maksusüsteemis“ arutelu.

Ettekandega esinesid Riigikogu liige, endine rahandusminister ja Maksuameti peadirektor Aivar Sõerd, ettevõtja Ruth Oltjer ning maksuekspert Hannes Udde.

Riigikogu liige Aivar Sõerd tõi alustas ettekannet tuues esile USA mõttekoja Tax Foundation OECD riikide maksude konkurentsivõime uue edetabeli, milles Eesti jõudis juba üheksandat aastat järjest esimesele kohale. „Eesti maksusüsteemi puhul tõstetakse esile, et see on lihtne ja ühetaoline. Samuti toob mõttekoda esile, et Eesti maksusüsteem toetab majanduskasvu ja soodustab investeeringuid,“ märkis Sõerd ja lisas, et Eesti maksusüsteem tegelikult ei vaja fundamentaalset muutmist ega ümberpööramist. „Samas, ükski maksusüsteem pole absoluutselt täiuslik ega hakkagi olema. Kõik ka hästi töötavad maksusüsteemid vajavad regulaarset analüüsi ja vajaduse korral ümberkujundamist, et kohaneda muutustega majanduskeskkonnas,“ sõnas ta.

Loe lähemalt:
https://www.riigikogu.ee/pressiteated/taiskogu/riigikogu-arutas-olulise-tahtsusega-riikliku-kusimusena-maksususteemi-muutmist/

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus