iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Reklaamimaksu muudatused Tallinnas

Reklaamimaksu muudatused Tallinnas

Rubriik: EML

Alates 1. jaanuarist 2012 jõustub rida olulisi muudatusi Tallinna reklaamimaksu määruses.

Reklaamimaksu määr on 2012. aastal 0,40 eurot kalendripäevas ühe reklaampinna ruutmeetri kohta. Alates 01.01.2013 on maksumäär 0,45 eurot.

Alates 2012. aastast peab iga maksumaksja ise valima, kui pikka maksustamisperioodi ta soovib kasutada (nädal, kuu, kvartal, aasta). Valikut aasta kestel muuta ei saa. Nädalase maksustamisperioodi korral liidetakse 1.

jaanuar 2012 aasta esimesele nädalale. Kehtivad uued deklaratsiooni vormid. Deklaratsioon tuleb esitada ning maks tasuda maksustamisperioodi esimeseks tööpäevaks. Deklaratsioonile lisatakse reklaami mõõdud ja kavand.

Deklaratsioonil on kolm lisa – A (tavamääraga maksustatud reklaamid), B (mitmekordse maksumääraga reklaamid) ja C (soodusmääraga reklaamid). Maksusoodustuse saamiseks tuleb esitada taotlus vähemalt 21 päeva enne reklaami eksponeerimise algust. Reklaamimaksu määruse tervikteksti (koos deklaratsiooni vormide ja täitmise juhendiga) vt siit Tallinna Ettevõtlusameti juhendmaterjali koos deklaratsiooni täitmise näidetega (pps) vt siit Üldist teavet välireklaami paigaldamise ja Tallinna reklaamimaksu kohta vt siit

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus