iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Reinsalu: linn ei lubanud meeleavaldusele üle 30 inimese

Reinsalu: linn ei lubanud meeleavaldusele üle 30 inimese

Rubriik: Postimees

Isamaa ja Res Publica Liidu (IRL) liige Urmas Reinsalu tõdes, et hoolimata Tallinna linnapea väidetest, ei kukkunud maamaksu tõustmise vastane meeleavaldus läbi.

Tänasel linnavalitsuse pressikonverentsil tõdes Tallinna linnapea Edgar Savisaar, et need vähesed inimesed, kes olid tulnud maamaksu tõusu vastu meelt avaldama, oleks pidanud olema hoopis Toompeal ja protestima seal aktsiisitõusu vastu. «Toompea on oluliselt külalislahkem ja seal võivad tõesti kõik vabalt meelt avaldada. Savisaar seadis linnavalitsuse ees korraldatud piketile aga tingimuse, et sellel ei tohi osaleda üle 30 inimese,» kinnitas Urmas Reinsalu. Reinsalu sõnul on jabur ka Savisaare arvutus, mille kohaselt läks ühe inimese toomine meeleavaldusele korraldajatele maksma 150 000 krooni.

«Me ei pidanud kasutama avaliku võimu propagandateenistust nagu Tallinna linnavalitsus. Selle meeleavalduse peale kulus meil veidi üle 13 000 krooni,» tõdes Reinsalu ning selgitas, et suurem osa sellest läks raadioreklaamide peale. Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/121207/esileht/siseuudised/tallinn/301084.php

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus