iconJuurdepääsetavus
Maksud 2024 koolituse salvestus - Maksumuudatused aastatel 2024-2027 Soovin tellida

Reimi kooli kaitsev Aivar Pilv: riik ja maksuamet lahendavad olukorda valest otsast

Reimi kooli kaitsev Aivar Pilv: riik ja maksuamet lahendavad olukorda valest otsast

Rubriik: Delfi

Täna alanud kohtuvaidluses maksu- ja tolliametiga Martin Reimi jalgpallikooli kaitsev vandeadvokaat Aivar Pilv kutsub riiki üles Eesti spordi maksuprobleemi lahti harutama õigest otsast, kirjutab Delfi.

"Minu arvates on tegemist olukorraga ja küsimustega, mida riik ja maksuamet on asunud lahendama valest otsast ja ebaloogiliselt ning õigusselguse ja õiguskindluse üldtunnustatud põhimõtteid rikkudes. Senini kehtiv spordiseadus, selle alusel 2011 antud Vabariigi Valitsuse määrus spordiregistri pidamise kohta ning juba 2000. aastast kehtiv määrus sporditegevuseks antavate stipendiumite tulumaksust vabastamise tingimuste kohta oma koosmõjus on käsitlenud treeneri tegevust sporditegevusena ning spordiga seotud ringkonnad on seda aktiivselt kasutanud muuhulgas just laste- ja noorte treeneritele ka stipendiumite maksmiseks. Viidatud õigusaktides pole selgelt ja mõistetavalt tõmmatud piiri stipendiumi mõiste, selle maksmise tingimuste ja palga vahele tööõiguslikus tähenduses."Loe edasi: http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/eesti/reimi-kooli-kaitsev-aivar-pilv-riik-ja-maksuamet-lahendavad-olukorda-valest-otsast.d?id=68146419Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus (veebruar)

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus