iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Reformierakondlased Grünthali skandaalist: ei bensutšekkide hüvitamisele! Riigikogulased sõitku elektriautodega

Reformierakondlased Grünthali skandaalist: ei bensutšekkide hüvitamisele! Riigikogulased sõitku elektriautodega

Rubriik: Delfi

Riigikogu saab näidata, kuidas üks organisatsioon saab juhtkonna otsusega mõõdetavalt vähendada oma keskkonnajälge.

Riigikogu liikmed on tankinud autokütust 113 529 euro eest aprillist alates, kirjutas Äripäev. Teeme ettepaneku lõpetada riigikogu liikmetele diisli- ja bensiini tarbimise hüvitamine alates 1.septembrist 2024.

Riigikogu liikmed peavad näitama ühiskonnale eeskuju nii tegudes kui sõnades. Peame olema julged ja ühiskonnas muutusi eest vedama, sestap saaksime ette võtta konkreetseid samme.

Inimesed on erinevad ja liiguvad erineval moel lähtuvalt vajadusest. Mõni inimene jääb edasi autoga sõitma, näiteks tervislikel põhjustel. Teame riigikogu liikmeid, kes ei soovi tööle tulles seista silmitsi seista näkku karjuvate protestijatega ja uue võimaliku füüsilise ahistamisega. Ka sellised mured ja nende lahendamine käivad rahvasaadiku töö juurde.

Nii mõnigi riigikogu liige, nagu kes tahes mujal töötav inimene, võib otsustada jääda bensiini või diisli juurde isegi, kui ta elab Tallinnas ja sõidab tööle 10 minutiga. Eestis on kõik inimesed oma valikutes vabad. Aga Eesti maksumaksja ei pea mitte maksma kinni meie elukeskkonna otsest kahjustamist sadades tuhandetes eurodes.

Loe lähemalt:
https://epl.delfi.ee/artikkel/120239268/reformierakondlased-grunthali-skandaalist-ei-bensutsekkide-huvitamisele-riigikogulased-soitku-elektriautodega

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus