iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Reformierakond vabastaks inimeste investeeringud tulumaksust

Reformierakond vabastaks inimeste investeeringud tulumaksust

Rubriik: Postimees

08.05.2006 Postimehes annab reporter Peeter Kuimet ülevaate Reformierakonna poolt koalitsiooninõukogus tehtud ettepanekust vabastada inimeste investeeringud tulumaksust.

Reformierakond esitles täna koalitsiooninõukogus Keskerakonnale ja Rahvaliidule ettepanekut muuta tulumaksuseadust selliselt, et füüsiliste isikute väärtpaberiinvesteeringutelt teenitud kasumit ei maksustata tulumaksuga, kui see taasinvesteeritakse väärtpaberitesse 90 päeva jooksul. Tegemist oleks aktsiate ja osakute müügilt teenitud tulu tulumaksuvabastusega, kui saadud tulu rahas tarbimiseks välja ei võeta, vaid see kohe edasi investeeritakse. Dividenditulu maksustataks selle ettevõttest väljavõtmisel endist viisi. Reformierakonna aseesimehe Meelis Atoneni sõnul on et ettepaneku sisuks õhutada inimesi säästma tulevikuks ja investeerima.

«Inimesed ei pea siis enam peituma vaid oma säästude investeerimiseks ja maksudest hoidumiseks loodud äriühingute sildi taha. Nagu ettevõtluses - maksustatakse vaid tarbimiseks välja võetud tulu,» lisas Atonen.Täpsemalt loe siit http://www.postimees.ee/080506/esileht/majandus/200760.php

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus