iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Reformierakond: koalitsioonipartnerid ei taha eelarvet sisuliselt arutada

Reformierakond: koalitsioonipartnerid ei taha eelarvet sisuliselt arutada

Rubriik: Postimees

Postimees Online kirjutab, et aina tulisemaks minevate eelarvekõneluste käigus süüdistavad Reformierakonna poliitikud koalitsioonipartnereid soovimatuses vaidlusküsimusi sisuliselt arutada ja ise lahendusi pakkuda.

Vastuseks täna hommikul avalikkuse ette jõudnud sotsiaaldemokraatide teatele, et erakond on vastu reformierakonna ideele tõsta käibemaks 19 protsendini, ütles Reformierakonna peasekretär Kristen Michal, et tema erakond pole käibemaksu tõstmist kunagi taotlenud. Michali meelest võiksid sotsiaaldemokraadid pressiteadete saatmise asemel keskenduda konkreetsete ettepanekute tegemisele eelarveprobleemi lahendamiseks. Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/?id=31850 Loe ka Reformierakonna kodulehelt: „Eesti Reformierakonna ettepanekud 2009. aasta tasakaalus riigieelarve koostamiseks“: http://www.reform.ee/ee/uudised_ja_kontakt/pressiteated/uudis/2056Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus