iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Rahvaliit tahab aktsiise langetada

Rahvaliit tahab aktsiise langetada

Rubriik: Postimees

Postimees Online kirjutab, et täna esitas Eestimaa Rahvaliidu fraktsioon riigikogu menetlusse alkoholi-, tubaka- ja kütuse- ja elektriaktsiisi seaduse muutmise eelnõu, mille eesmärk on majanduse elavdamiseks langetada kütuse aktsiise.

Valitsus soovis eurole ülemineku eesmärgil kehtestada kohustuslikud miinimumaktsiisid kaks aastat varem kui Euroopa Liidus nõutud, vahendas erakonna parlamendifraktsiooni pressiesindaja. «Kui kehtiva seaduse vastuvõtmise ajal arvestas valitsus bensiini hinnaks 14 krooni ja 92 senti ning diislikütuse hinnaks 14 krooni ja 35 senti, siis praegu on bensiini euro 95 liitrihind 18 krooni ja 55 senti ning diiselkütuse liitrihind 20 krooni ja 50 senti,» ütles Eestimaa Rahvaliidu esimees Jaanus Marrandi. Aktsiiside ennaktõusu eelnõu arutelul hoiatas Eestimaa Rahvaliit eelnõu autoreid, et kõrgete maksude kehtestamine viib Eestis lähematel aastatel majanduslanguseni. Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/190608/esileht/siseuudised/337644.php Tutvu aktsiisimuudatustega siit.Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus