iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Rahvaliit süüdistab Ligi valetamises

Rahvaliit süüdistab Ligi valetamises

Rubriik: Postimees

Postimees Online kirjutab, et Rahvaliidu väitel valetas Jürgen Ligi, kui väitis, et Rahvaliidu metsanoorendike-ettepaneku vastu olles käitus Riigikogu rahanduskomisjon samuti kui valitsus, kuhu kuulus Villu Reiljan.

Ligi väitis nii täna Riigikogu ees, kui parlament lükkas tagasi Eestimaa Rahvaliidu fraktsiooni (ERL) esitatud maamaksuseaduse muutmise eelnõu, mille eesmärk oli muuta metsanoorendike alune maa maksuvabaks. Rahanduskomisjoni mittetoetava seisukoha esitanud komisjoni esimees Jürgen Ligi ütles, et komisjon jäi samale seisukohale, millele jäi ka valitsus, kuhu kuulus Villu Reiljan. «Selliselt valetas rahanduskomisjoni esimees kogu Riigikogule, kuna eelmine valitsus ise koostas, kiitis heaks ning seejärel esitas samasisulise eelnõu Riigikogu menetlusse,» teatas Rahvaliit. «Peale selle lülitas valitsus juba 2006.

ja 2007. aasta riigieelarvesse 20 miljonit krooni maksuvabastuse kompenseerimiseks omavalitsustele, mis on väljamaksmata seaduse puudumise tõttu.» ERL peab kahetsusväärseks, kuidas Riigikogu liige ja rahanduskomisjoni esimees valetab pelgalt selleks, et menetlusest tagasi lükata opositsioonierakonna eelnõu. ERLi eelnõu tagasilükkamine näitab selgelt, et metsapoliitikas puudub Reformierakonnal järjepidevus. Metsanoorendike maa maksuvabastamise eesmärk on Eestimaa Rahvaliidu teatel soodustada metsade uuendamist ja muuta see efektiivsemaks.

Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/110907/esileht/siseuudised/282392.php

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus