iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Rahandusministeerium saatis kooskõlastusringile tulumaksuseaduse muudatused

Rahandusministeerium saatis kooskõlastusringile tulumaksuseaduse muudatused

Rubriik: Rahandusministeerium

Rahandusministeeriumi kodulehel on uudis selle kohta, et ministeerium saatis teistele ministeeriumidele kooskõlastamiseks tulumaksuseaduse muutmise seaduse eelnõu, mille eesmärk on tagada Eestis ja välisriigis asutatud lepinguliste investeerimisfondide kinnisvaratulu ühesugune maksustamine.

Praegu maksustatakse tulu, mida välisriigi investeerimisfond saab Eestis asuva kinnisvara rendist või müügist, kuid ei maksustata Eesti fondi samasugust tulu. Eestis asutatud investeerimisfondi puhul maksustatakse osaniku tulu fondist tulu saamise ajal. Eelnõu näeb ette ka Eesti lepinguliste investeerimisfondide Eesti kinnisvaratulu tulumaksuga maksustamise. Fondi tasemel maksustatud tulu teistkordselt osaniku tuluna ei maksustata.

Eelnõu ei puuduta muid fondide tulu liike peale Eestis saadud kinnisvaratulu. Samuti ei puuduta eelnõu pensionifonde ega nende osakuomanikke.Loe uudise täisteksti siit.Eelnõu teksti ja seotud dokumentidega saab tutvuda siin (otsingut lihtsustab eeslnõu EIS number RAM/12-0748).

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus