iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Rahandusministeerium riigi autoparki reguleerivast määrusest: analüüsime selle aja- ja asjakohasust!

Rahandusministeerium riigi autoparki reguleerivast määrusest: analüüsime selle aja- ja asjakohasust!

Rubriik: EML

Maksumaksjate Liit sai täna Rahandusministeeriumilt vastuse oma teabenõudele, milles paluti selgitada, kuidas täidetakse 1997. aastal vastu võetud ja siiani kehtivad valitsuse määrusi. Maksumaksjate liidul on tõsiseid kahtlusi, et nende määruste reegleid ignoreeritakse massiliselt.

Ministeeriumi vastusest suurt targemaks ei saa:"Rahandusministeerium kutsus käesoleva aasta oktoobris kokku töörühma, mille ülesandeks on analüüsida sõiduautode hankimist, haldamist ja kasutamist riigiasutustes. Sõiduautode keskse hankimise korraldamise analüüs on ülesandena määratletud ka Vabariigi Valitsuse tegevusprogrammis.

Analüüsi käigus vaadatakse üle ka Teie poolt viidatud 1997. aastast pärit valitsuse määrustes sisalduva regulatsiooni aja- ja asjakohasus. Nimetatud määrused kehtestati seonduvalt Riigikantselei Autobaasi likvideerimisega ja sealsete ametiautode üleandmisega asutustele ning neis sisalduvad põhimõtted ja nõuded vajavad ajakohastamist ja ümbervaatamist."Loe vastust tervikuna siit.Loe teabenõude kohta siit.Loe Riigikontrolli vastust siit.Loe Päevalehe Ärilehest koos Riigikontrolli kommentaariga siit.Loe ka Maksu- ja Tolliameti vastust siit.Loe ka Riigikantselei vastust siit.

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus