iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Rahanduskomisjoni esimees kohtub 1,6 miljardi leidmiseks ametnikega. Akkermann: maksuküüru kaotamine on otsustatud, seda pole plaanis tühistada

Rahanduskomisjoni esimees kohtub 1,6 miljardi leidmiseks ametnikega. Akkermann: maksuküüru kaotamine on otsustatud, seda pole plaanis tühistada

Rubriik: Delfi

Riigikogu rahanduskomisjoni esimees Annely Akkermann (Reformierakond) kohtub täna kaitseministeeriumi ametnikega, et arutada, kust võiks leida 1,6 miljardit eurot, mida on vaja laskemoona ostmiseks.

Akkermanni sõnul on tänane kohtumine tingitud sellest, et leida lahendus 1,6 miljardi euro leidmisele, mida julgeoleku valdkond vajab. „Ausalt öeldes ma ei ole ise kuulnud sellest rahastamise vajadusest rohkem kui ajakirjandusest ja tahan lihtsalt pilti ette saada,“ ütles ta ja lisas, et tema hinnangul on sellise summa leidmine tehtav.

Seega ongi tema sõnul vaja arutada, milline see rahastusplaan olla võiks ja millest koosneda. Täna kohtub Akkermann kaitseväe uue alustava ülemaga ja kaitseministeeriumi ametnikega, et teemat arutada.

Loe lähemalt:
https://www.delfi.ee/artikkel/120301105/rahanduskomisjoni-esimees-kohtub-1-6-miljardi-leidmiseks-ametnikega-akkermann-maksukuuru-kaotamine-on-otsustatud-seda-pole-plaanis-tuhistada

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus