iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Rahanduskomisjon algatas tulumaksuseaduse muutmise. Muu hulgas pikeneb aeg, mil saab koolituskulusid maha arvata

Rahanduskomisjon algatas tulumaksuseaduse muutmise. Muu hulgas pikeneb aeg, mil saab koolituskulusid maha arvata

Rubriik: Delfi

Riigikogu rahanduskomisjon otsustas algatada tulumaksuseaduse muutmise, millega muudetakse füüsilise isiku maksustatavast tulust koolituskulude mahaarvamise tingimusi ja pikendatakse tulumaksuvabade annetuste ja kingituste tegemise võimalust Ukraina abistamiseks.

Rahanduskomisjoni esimehe Annely Akkermanni sõnul soodustab muudatus huvihariduse andmist. „Eelnõu pikendab noorte huviharidusega seotud kulude mahaarvamise õigust õppijate puhul kuni põhikooli, gümnaasiumi või kutseõppe tasemeõppe lõppemiseni või õpilase kooli nimekirjast väljaarvamiseni,“ selgitas Akkermann. Ta toonitas, et seni sai neid koolituste kulusid maha arvata kuni 18-aastaseks saamiseni.

Loe lähemalt:
https://arileht.delfi.ee/artikkel/120241945/rahanduskomisjon-algatas-tulumaksuseaduse-muutmise-muu-hulgas-pikeneb-aeg-mil-saab-koolituskulusid-maha-arvata

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus