iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Raha sulab töötukassas

Raha sulab töötukassas

Rubriik: Äripäev

Piret Reiljan kirjutab Äripäevas, et töötukassa palgal toimetav ning maksumaksjatelt kogutavat raha paigutav varahaldur ABN Amro teenis erinevalt teistest konservatiivsetest võlakirjafondidest tänavu esimeses kvartalis 26 miljoni krooni suuruse kahjumi.

Töötukassa nõukogu liikmed olukorda probleemseks ei pea ja loodavad lihtsalt parematele aegadele maailma finantsturgudel. ABN Amro käes olev 2,3miljardine rahahulk oleks sarnastes konservatiivsetes võlakirjafondides, nagu riigi stabiliseerimisfond või konservatiivsed pensionifondid, pooleteise aastaga kasvanud rohkem kui saja miljoni krooni võrra. ABN Amro suutis 2006. aasta keskpaigast eelmise aasta lõpuni teenida vaid 900 000 krooni tulu - üle saja korra vähem kui võimaldanuks konkureerivate fondide tootlus.

"Võtan negatiivset tootlust nii, et tegemist on pikaajalise investeeringuga ja loodetavasti ootavad ees paremad ajad," sõnas töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel. Tõenäoliselt tuleb tal tänasel töötukassa nõukogu koosolekul siiski veenvamaid selgitusi anda. "Loomulikult me ootame, et töötukassa tootlus oleks piisav, et tagada investeeringute reaalväärtuse säilimine. Kui vaadata viimaste kvartalite tulemusi, siis tõesti tekivad küsimused, millele loodame homme vastust saada," teatas eile töötukassa nõukogu esimees ja sotsiaalminister Maret Maripuu.

Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/3936/uud_uudidx_393601.html Loe ka Äripäeva juhtkirja: „Töötukassa võiks hobust vahetada“: http://www.aripaev.ee/3936/arv_juhtkiri.html

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus