iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Raha nagu raba. 60 avaliku sektori tippjuhi koolitus sisaldas teatrietendust, pidulikku õhtusööki ja läks maksma 60 000 eurot

Raha nagu raba. 60 avaliku sektori tippjuhi koolitus sisaldas teatrietendust, pidulikku õhtusööki ja läks maksma 60 000 eurot

Rubriik: Delfi

Kui Eesti Päevalehes ilmusid oktoobri alguses artiklid muinsuskaitseameti juhi Liisa Pakosta kulutustest, võttis toimetusega ühendust mitu inimest, kelle hulgas oli nii endisi ametnikke kui ka endisi poliitikuid, kes soovitasid tähelepanu pöörata nädal hiljem toimuvale tippjuhtide aastakonverentsile. „Riigil tundub olevat raha jalaga segada,“ anti vihje. Selge, eks tuleb uurida.

Loe lähemalt:
https://epl.delfi.ee/artikkel/120090106/raha-nagu-raba-60-avaliku-sektori-tippjuhi-koolitus-sisaldas-teatrietendust-pidulikku-ohtusooki-ja-laks-maksma-60-000-eurot

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus